Święto Szkolnictwa Zawodowego

W dniu 1 maja 2015 r. w amfiteatrze opolskiem miało miejsce Święto Szkolnictwa Zawodowego podsumowujące działania w ramach projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy”. W uroczystościach wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły z klas technikalnych wraz z opiekunem: Dorotą Pałygą.

Podczas imprezy na specjalnie przygotowanych stoiskach szkoły mogły prowadzić akcje promocyjne.

Kolejny punkt święta to wręczenie nagród i podsumowanie projektu. Uczniowie naszej szkoły (z klasy III TM) otrzymali nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie „design thinking”.

Główny punkt programu to koncert MATE.O i Natalii Niemen. Imprezę zakończył koncert zespołu MALEO REGGAE ROCKERS, który zaprosił całą młodzież zgromadzoną w amfiteatrze do wspólnej zabawy. Pomimo zimna imprez udała się i myślę, że uczestnicy byli bardzo zadowoleni i nie żałowali, że dzień wolny od zajęć spędzili w Opolu.

Wręczenie nagród "design thinking"

Wręczenie nagród „design thinking”

Koncert Natalii Niemen

Koncert MATE.O