XLIV OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ – 20 października 2017

XLIV OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ rok szkolny 2017/2018

Opolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej serdecznie zaprasza szkoły średnie woj. opolskiego do udziału w organizowanej XLIV Olimpiadzie Wiedzy Technicznej. Olimpiada jest organizowana przez Federację Stowarzyszeń Naukowo- Technicznych NOT na podstawie umowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Rozgrywana jest trzystopniowo w dwóch grupach tematycznych: mechaniczno-budowlanej i elektryczno- elektronicznej. Obejmuje zagadnienia związane z przedmiotami podstawowymi: matematyką, fizyką oraz przedmiotami dotyczącymi budownictwa lądowego i wodnego, mechaniki, elektryki, elektroniki i energetyki, automatyki, informatyki itd.

Zawody Olimpiady Wiedzy Technicznej są trzystopniowe:

  • zawody I stopnia (eliminacje szkolne) – piątek, 20 października 2017 r.
  • zawody II stopnia (eliminacje okręgowe) – piątek, 05 stycznia 2018 r.
  • zawody III stopnia (zawody finałowe) – 7 – 8 kwietnia 2018 r.

Zapisy u nauczycieli przedmiotów zawodowych:

1. Andrzej Michnik – P35a
2. Rafał Popczyk – P7
3. Robert Łukomski – P40

 

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: