Absolwenci 2020- pokazali na koniec wielkie serca.

Dzisiejszy post jest inny niż wszystkie – dzielimy się informacją oraz DZIĘKUJEMY WSZYSTKICH MATURZYSTOM !

Maturzyści z naszej Szkoły, czyli klasa 4 ME, 4 TM oraz 4 TI pokazali, że są wielcy, oraz że w trudnych chwilach ludzie razem mogą zdziałać więcej !

Opowiedziana historia jest z perspektywy uczennicy, która należy do grupy „Studniówkowicze 2020” :

„11 kwietnia w godzinach wieczornych na naszą grupę dodałam informację, ”nadszedł czas na zwrot zaliczek oraz nadpłat z imprezy studniówkowej” i nagle dostałam propozycję od pewnego ucznia z klasy 4 ME! „może część tego zwrotu przekazać na zrzutkę dla OSP Praszka” i to się okazał genialny plan! Zrzutka pt. „Pomoc Służbom Ratowniczym z powiatu oleskiego w walce z COVID-19” Wspólnymi siłami uzbieraliśmy kwotę – 718, 80 zł! Jest to wynik, który przekroczył nasze oczekiwania! Większość uczniów przekazała CAŁY SWÓJ zwrot, czyli – 10,05 zł, niektórzy uczniowie posiadali nadpłaty, które również dodano do zrzutki! Nadal jestem w szoku!

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ w imieniu każdego z osobna i razem!

Wierzę w to, że pomaganie jest zaraźliwe!

Drodzy Absolwenci 2020
To Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Chcielibyśmy w imieniu wszystkich nauczycieli oraz uczniów podziękować Wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z Wami w murach tej szkoły oraz za pokazanie wszystkim jak w tych trudnych czasach można się dzielić dobrem. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii Waszego życia. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie wspominać uczniów, pedagogów i wszystkich pracowników szkoły. Sportowa 8

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: