Sukces wolontariuszki!!!

Nasza wolontariuszka Dominika Namyślak (uczennica klasy 4 ME), została tegoroczną laureatką powiatowej edycji Konkursy „Ośmiu Wspaniałych” i będzie reprezentować nasz powiat w finale ogólnopolskim. Dominika od początku pracy jako wolontariuszka  wykazywała się dużym zaangażowaniem w działalność ”Klubu 8”. Swoim optymizmem i uśmiechem zjednuje sobie sympatię innych ludzi. Cechy te okazały się bardzo pomocne w pracy z osobami niepełnosprawnymi, czego dowodem jest jej czynny udział w imprezach organizowanych dla Zespołu Placówek Specjalnych w Praszce oraz wspólnych wyjazdach z podopiecznymi Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Ganie.

Ponadto, Dominika jest osobą kreatywną, chętną do działania i poświęcania swojego wolnego czasu oraz energii by pomagać innym. Empatia i życzliwość z pewnością ułatwiają te działania.

Wolontariuszka nie ogranicza jednak swojej działalności tylko do pracy w ”Klubie 8”. Jest aktywna również poza szkołą, podejmując działania w innych organizacjach (WOŚP, DKMS, OSP).

Cieszymy się, że czteroletnia praca Dominiki została doceniona. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!!

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: