Zbiórka dla podopiecznych Domów Dziecka

W październiku bieżącego roku nasz szkolny „Klub Ośmiu” wziął udział w akcji zbierania artykułów szkolnych dla podopiecznych Domów Dziecka w Komornikach, Sowczycach i Bogacicy. Zadanie to realizowaliśmy wspólnie z wieloma szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi z naszego powiatu. Pomysłodawcą i koordynatorem tej akcji był „Klub Ośmiu” w Zespole Szkół w Gorzowie Śląskim. Dzięki naszym uczniom i nauczycielom udało się zebrać mnóstwo zeszytów, kredek, mazaków, piórników, plecaków itp., które z pewnością przydadzą się dzieciom z w/w placówek. Dodatkowo, za pieniądze uzyskane z wcześniejszych akcji wolontariatu (m.in. „Fruti Dej”), udało się zakupić kuchenkę mikrofalową do aneksu kuchennego w Domu Dziecka. W dniu 9 listopada wolontariusze pod opieką p. Anny Mularczyk (ZS Gorzów Śląski) przekazali osobiście zebrane artykuły.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM !!!