Finał konkursu: O PRAWIE I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY ORAZ OCHRONIE ZDROWIA
W dniu 19 maja odbył się finał etapu regionalnego konkursu: O PRAWIE I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY ORAZ OCHRONIE ZDROWIA Uczennice naszej szkoły zajęły: II miejsce – Katarzyna Pałyga III miejsce – Edyta Janas oraz...











































































Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.