KOLEJNY SUKCES W BYCZYNIE!

W organizowanym już po raz 22 Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „O Buławę Hetmańską” w Byczynie naszą szkołę reprezentowało troje uczestników: Anna Ciupa z klasy II EO, Michał Bardelski z II TM (oboje przygotowani przez p. Bogusławę Kaczmarek) oraz Magdalena Kuliberda z II ZS”B”, której opiekunką była p. Emilia Olszowa.


[su_custom_gallery source=”media: 2728, 2734″ limit=”40″ link=”lightbox” target=”blank” width=”150″ height=”150″ title=”never”] [/su_custom_gallery]

Podobnie jak w ubiegłym roku, odnotowaliśmy sukces, przynoszący zaszczyt całej Sportowej. Tym razem to Ania Ciupa wywalczyła dla nas II
miejsce
piękną recytacją wierszy Romy Jegor oraz Wisławy Szymborskiej. Serdecznie gratulujemy Ani i dziękujemy pozostałym uczestnikom turnieju. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które już wkrótce.

Bogusława Kaczmarek

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: