ABSOLWENTKA ROKU 2020

W dniu 6 maja miało miejsce uroczyste (choć w okrojonym składzie z uwagi na pandemię) wręczenie nagrody dla ABSOLWENTKI ROKU 2020 – Dominiki Namyślak. Pamiątkową statuetkę oraz tablet z darmowym dostępem do Internetu przekazał dyrektor szkoły – Lechosław Baros wraz z wychowawcą klasy – Jackiem Wiśniewskim. Dominika dała się poznać jako wspaniała koleżanka, ceniona w społeczności szkolnej za szczerość, uśmiech i pozytywną energię. Nasza absolwentka brała udział w wielu projektach, konkursach i olimpiadach z dziedziny ekonomii i matematyki na szczeblu powiatowym i wojewódzkim, odnosząc w nich ogromne sukcesy. Dopełnieniem jej działań było otrzymanie w 2020 roku tytułu finalistki ogólnopolskiego konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Obecnie jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Jesteśmy dumni, że Dominika była uczennicą naszej szkoły i życzymy jej samych sukcesów zawodowych jak i spełnienia osobistych planów.

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: