Osiągnięcia Młodzieży ZSP nr 1

Osiągnięcia Młodzieży ZSP nr 1

Osiągnięcia młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce w 2012/2013

LP. Imię i Nazwisko Stypendium R M Nazwa Olimpiady Konkursu Etap (powiatowy wojewódzki, ogólnopolski) Miejsce (Laureat, finalista)
1. Klaudia Zadworna RM
2. Małgorzata Zagrodnik RM
3. Leszek Gędek Turniej Recytatorski „O Buławę Hetmańską” W Byczynie wojewódzki II
4. Bartosz Urbaniak Konkurs o odnawialnych źródłach energii wojewódzki finalista
5. Edyta Janas „Festiwal Przedsiębiorczości” rejonowy I
6. Anna Dzięcioł
7. Dominika Bienias
8. Paulina Pawelec
9. Alicja Baros „Olimpiada Przedsiębiorczości” wojewódzki udział
10. Patrycja Zacharejko
11. Małgorzata Zagrodnik
12. Tomasz Pawelec
13. Edyta Janas „Kurs na zysk” wojewódzki udział
14. Dominika Bienias
15. Klaudia Barońska
16. Edyta Janas „Produkcik” – Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo. ogólnopolski udział
17. Anna Dzięcioł
18. Ewelina Moniak
19. Aleksandra Nowak
20. Katarzyna Pałyga
21. Karina Drobina
22. Ewelina Dobroć Olimpiada Literatury i J. polskiego wojewódzki udział
23. Grzegorz Mierzwa Olimpiada wiedzy o filmie ogólnopolski udział
24. Krystian Marcinewski
25. Mirosław Stasiak Konkurs informatyczny SISCO ogólnopolski finalista
26. Barbara Kostrzewa Konkurs plastyczny „Tęcza” ogólnopolski udział
27. Patrycja Molenda
28. Tomek Łapucha
29. Maria Mateja Ogólnopolski Konkurs Ojczyzna-Polszczyzna” ogólnopolski I wyróżnienie
30. Maria Mateja VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej powiatowy III
31. Olga Grajek wyróżnienie
32. Paweł Rzepka VI
33. Sandra Gil 37 Olimpiada Języka Angielskiego okręgowy udział
34. Dawid Popczyk
35. Maria Mateja Ogólnopolski Konkurs Językowy „Pokaż nam język” wojewódzki udział
36. Tomasz Najberg
37. Bartłomiej Białas
38. Ewelina Dobroć
39. Daria Jochymska
40. Łukasz Kalemba
41. Michelle Munzer 36 Olimpiada Języka Niemieckiego ogólnopolski finalista
42. Maria Mateja II Rejonowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych rejonowy udział
43. Łukasz Kalemba udział
44.
45. Milena Wencel II
46. Olga Grajek wyróżnienie
47. Małgorzata Zagrodnik XIII Powiatowe Zawody Matematyczne powiatowy I
48. Mateusz Preś III
49. Bartłomiej Rzeźniczak II
50. Grzegorz Trawiński III
51. Wojciech Hombek VI
52. Małgorzata Zagrodnik Olimpiada Matematyczna AGH Kraków okręgowy udział
53. Klaudia Zadworna Ogólopolski Konkurs Historyczny „Pamięć nieustająca” ogólnopolski udział
54. Bartosz Urbaniak
55. Alicja Baros
56. Klaudia Paruch
57. Karol Hądzel
58. Filip Garncarek
59. Maria Mateja Wojewódzki Konkurs Historyczny „Żołnierze wyklęci” wojewódzki udział
60. Olga Grajek
61. Michał Urbaniak
62. Edyta Janas Konkurs „Ucz się języków. Język to podstawa” ogólnopolski udział
63. Anna Dzięcioł
64. Małgorzata Zagrodnik Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej wojewódzki udział
65. Patrycja Zacharejko „Potyczki księgowego” wojewódzki udział
66. Małgorzata Zagrodnik
67. Marcin Wojtal
68. Maciej Śliwka
69. Marcvin Wojtal Olimpiada Rachunkowości ogólnopolski udział
70. Michelle Munzer Konkurs na najciekawszy esej w języku niemieckim wojewódzki II
71. Marta Ladra wyróżnienie
72. Monika Michnik Ogólnopolski Konkurs Językowy „Pokaż nam język” ogólnopolski udział
73. Milena Stawicka Szkolny Klub Przedsiębiorczości wojewódzki I
74. Natalia Sekienda
75. Milena Pawełczyk
76. Edyta Janas
77. Anna Dzięcioł
78. Monika Kędziora
79. Aleksandra Nowak
80. Edyta Janas Konkurs ekonomiczny „Mam wizje, mam plan 2013” wojewódzki II
81. Anna Dzięcioł
82. Karina Drobina
83. Dominika Bienias wojewódzki VI
84. Marzena Porębska
85. Klaudia Barańska
86. Wojciech Hombek Olimpiada Wiedzy Technicznej okręgowy I
87. Grzegorz Trawiński udział
88. Mateusz Preś Genius logicus – konkurs matematyczny międzynarodowy finalista
89. Mateusz Bajak udział
90. Wojciech Hombek udział
91. Bartosz Matuszczyk udział
92. Maria Mateja Olimpiada Przedmiotów Ścisłych – „Sowa Matematyczna” ogólnopolski udział
93. Tomasz Najberg
94. Olga Grajek
95. Łukasz Kalemba
96. Mateusz Bajak
97. Bartosz Matuszczyk
98. Małgorzata Zagrodnik
99. Mateusz Preś
100. Marta Nir
101. Paulina Małż
102. Bartosz Urbaniak
103. Magdalena Brzuzka V Kluczborski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej rejonowy II
104. Marcin Hadam
105. Kamil Golec
106. Adam Wojakowski
107. Maciej Piątkowski
108. Maria Mateja IV edycja konkursu ekonomicznego „Jestem szefową” ogólnopolski udział
109. Marzena Porębska
110. Natalia Bartela Euroquizz Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej i Regionach Partnerskich 2013 „Obywatelstwo europejskie” rejonowy udział
111. Maria Mateja
112. Olga Grajek
113. Arkadiusz Nicpoń
114. Łukasz Rychlik
115. Jakub Kowalczyk
116. Klaudia Barańska
117. Marzena Porębska
118. Katarzyna Czechowicz
119. Aleksandra Dolik

PONADTO UCZNIOWIE ZSP BRALI I BIORĄ UDZIAŁ:

KONKURSY SZKOLNE

SPRZĄTANIE ŚWIATA połączone z konkursem ekologicznym

MIKOŁAJKI SZKOLNE

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

PASTORAŁKI 2012

WOŚP

PROJEKTY UNIJNE

ZAWODY SPORTOWE