I miejsce w finale wojewódzkim „Mam wizję-mam plan” dla Firmy Uczniowskiej z ZSP Nr 1 w Praszce

Dnia 24 kwietnia 2018r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej RZPWE w Opolu odbył się Finał Wojewódzki Konkursu ”Mam wizje –mam plan”. Do finału zakwalifikowało się 9 firm uczniowskich spośród 19 zarejestrowanych na platformie konkursowej. Jury po wysłuchaniu  prezentacji oraz przeprowadzonego wywiadu eksperckiego wyłoniła laureatów. I miejsce zajęła Firma Uczniowska „Mniam – catering dietetyczny” z naszej szkoły.

Konkurs wymagał od uczestników wielu umiejętności z dziedziny przedsiębiorczości, zagadnień ekonomicznych, informatyki i grafiki, ale także umiejętności interpersonalnych jak współpraca w grupie, przeprowadzanie wywiadu czy prezentacja przed publicznością. Nasza drużyna w składzie: Anna Ciupa i Emilia Stachulec z klasy III EO oraz Bartłomiej Pałasz z II TI w pełni podołali temu trudnemu wyzwaniu.

Wszystkim, którzy  wspierali drużynę w osiągnięciu tego sukcesu – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Pani Małgorzaty Machety, właścicielki restauracji „Kmicic”, która udzieliła uczestnikom konkursu wywiadu pokazującego, co jest najważniejsze dla rozwoju przedsiębiorczości.

Zwycięskiej drużynie – GRATULACJE!!!