Świąteczna zbiórka słodyczy

W dniach od 27 listopada do 1 grudnia br wolontariusze Klubu Ośmiu naszej szkoły przeprowadzili kolejną cykliczną zbiórkę słodyczy i innych artykułów spożywczych na terenie sklepów w Praszce i Gorzowie Śląskim. Sklepy, które wsparły naszą akcję to : Dino , Sedal , Sebos ,Delikatesy Centrum, Netto i Biedronka.

Dzięki ofiarności i hojności klientów sklepów udało się zebrać mnóstwo słodyczy oraz innych artykułów spożywczych: m.in. 379 czekolad, 338 batonów, 280 paczek ciastek,..

Wolontariusze wraz opiekunami przekazali świąteczne paczki uczniom ZSP nr 1 oraz uczniom praszkowskich szkół podstawowych: nr 2, nr 3 i nr 4. Pozostałe produkty spożywcze typu makaron, cukier, mąka i inne zostały dostarczone dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Uszycach.

Dziękując za okazane serce w imieniu obdarowanych życzymy spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Opiekunowie Klubu Ośmiu

[su_custom_gallery source=”media: 3888,3887,3886,3885,3884,3883,3882,3881″ link=”lightbox” target=”blank” width=”250″ height=”160″ title=”never”]