Świadomie wybieram przyszłość

Po raz drugi nasza szkoła uczestniczy w akcji „Świadomie wybieram przyszłość” zorganizowanej przez portal Kluczdokariery.pl.

Dzięki temu uczniowie mogą bezpłatnie skorzystać z narzędzi portalu służących do poznawania swoich preferencji zawodowych. Tym razem mamy do dyspozycji dwa kwestionariusze: „Kwestionariusz Obszarów i Kompetencji Zawodowych”  i „Kwestionariusz Przedsiębiorczości”.

Dostęp do badania umożliwiają odpowiednie loginy i hasła, które zostaną przekazane w poszczególnych klasach przez doradcę zawodowego lub wychowawcę. Wyniki otrzymuje osoba wypełniająca kwestionariusz. Wskazany jest indywidualny kontakt z doradcą zawodowym, szczególnie w przypadku wątpliwości lub niejasności co do otrzymanej diagnozy.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z udostępnionych kwestionariuszy i lepszego poznania siebie, co pozwoli na świadomy wybór przyszłego zawodu i miejsca pracy.

Doradca zawodowy – Zofia Gońda-Ciupa

sala 37A