FINAŁ KONKURSU „ Mam wizje-mam plan

W dniu 29.09.2014r. w RCRE w Opolu odbył się finał wojewódzkiego konkursu „Mam wizję mam plan” organizowanego w ramach projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy”.

Finałowa 10 została wyłoniona spośród 41drużyn startujących w konkursie.

W finale naszą szkołę reprezentowały aż trzy firmy: „Borrow Toy” w składzie Anna Zaroślińska, Bartłomiej Bartela i Otniel Gebauer (uczniowie klasy II EO), „Magic” w składzie Klaudia Barańska, Dominika Bienias i Katarzyna Młynarczyk (uczennice klasy III EI) oraz „Pink Lady” w składzie Anna Dzięcioł, Edyta Janas i Aleksandra Nowak (uczennice klasy IV ME). Opiekunem zespołów była Pani Anna Nalichowska.

Uczniowie musieli przygotować opis działalności wirtualnej firmy, biznes plan wraz z działaniami marketingowymi, przeprowadzić wywiad z przedsiębiorcą z podobnej branży oraz zaprezentować się przed publicznością i jury .

Zespoły z naszej szkoły w ramach wyróżnienia otrzymały po 1000zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz zaproszenie do odwiedzenia przedsiębiorstwa „ Adamietz”.

GRATULUJEMY!!!

zes21 zes13 zes11 wszys WP_20140929_017 zes33 zes32 zes23 zes22