Klapa 2014

21 marca z okazji Dnia Wiosny odbył się coroczny przegląd kabaretów szkolnych „Klapa”. W tegorocznym przeglądzie kabaretów wzięło udział 6 klas, które walczyły
o wspaniałe nagrody. Ich zadaniem było zaprezentowanie autorskich występów lub znanych kabaretów telewizyjnych. Klasy, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały dofinansowania do wycieczek klasowych.

Zmagania klas oceniało jury składające się z nauczycieli naszej szkoły oraz przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Nagrody zdobyli:
III TI – I miejsce,
II EI – II miejsce.
I EO – III miejsce.

Wszyscy uczestnicy oraz widzowie bawili się znakomicie. Zobaczymy co nas czeka w przyszłym roku!