Technik informatyk

Technikum Informatyczne

 

Wybierz kierunek, który daje to, czego rynek pracy potrzebuje najbardziej i za co płaci najwięcej – informatykę.
„Informatyka to działka dla wybrańców, ludzi, których misja równa jest … mesjańskiej! Mają przeprowadzić ludzkość do nowej ery, przekonać nas do dobrej nowiny, która tym razem brzmi: >>zaufajcie komputerom! bez nich nie ma przyszłości<<„ (Informator o zawodach -Perspektywy).
Technikum informatyczne pozwala zdobyć najlepiej płatny zawód dający samodzielność, wysoki prestiż społeczny, twórczą pracę i wiedzę. Naukę możesz kontynuować na bardzo licznych kierunkach studiów i wykonywać pracę webmastera, administratora systemów komputerowych i sieci, analityka i projektanta systemów komputerowych, programisty, administratora baz danych, serwisanta systemów komputerowych i wiele innych zadań.
Jeśli interesują Cię komputery, lubisz surfować po Internecie, ciekawią Cię zagadnienia techniczne, myślenie twórcze i koncentracja na zadaniu są Twoją mocną stroną, myślisz logicznie i nie przeraża Cię język angielski – to wybierz technikum informatyczne.
Uzyskując średnie wykształcenie i maturę zdobywasz jednocześnie atrakcyjny zawód i tytuł TECHNIKA INFORMATYKA.
Profesjonalizm naszych inżynierów-pedagogów, najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, to gwarancja wysokiego poziomu przygotowania teoretycznego i praktycznego.

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: