II raz wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE EDUKACYJNYM „ZŁOTE SZKOŁY NBP”

Miło nam jest poinformować, że nasza szkoła zdobyła po raz drugi wyróżnienie za najlepiej wykonane zadania oraz tytuł Złotej Szkoły NBP. W programie wzięło udział 406 szkół, zrealizowano łącznie 6337 lekcji z ekonomią, debat szkolnych i warsztatów uczniowskich,  a w tych zadaniach uczestniczyło 173530 osób.

Gratulujemy naszej drużynie Ambasadorów za zaangażowanie i ciężką pracę oraz pomysłowość w realizacji zadań.

Naszą szkołę reprezentowali: koordynator p. Izabela Kasprzak oraz nauczyciele Anna Nalichowska i Magdalena Pakuła oraz uczniowie:

Tamara Antosik, Nicola Krzykowiak, Izabela Tasarz, Patrycja Pokorska, Julia Jachymska, Katarzyna Gaida, Sandra Priebe, Emilia Augustyniak, Mateusz Krzemiński, Norbert Rogala

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w realizacji zadań.

#ZłoteszkołyNBP