Drodzy Uczniowie! Z wielką radością chcemy Was powiadomić, że nasze Ekonomistki znowu okazały się najlepsze w województwie opolskim!

Już po raz VII w marcu br. w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, odbył się wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Sykulska i Roksana Wilhelm – uczennice klasy IV technikum ekonomicznego.

Konkurs cieszy się dużą popularnością i wysokim poziomem, o czym świadczą niewielkie różnice punktowe uczestników rywalizacji.

Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne, uzyskując najwyższą liczbę punktów, a tym samym zdobyły: Wiktoria –  I miejsce, a Roksana – II miejsce i będą reprezentowały nasze województwo w etapie krajowym, który odbędzie się  w Warszawie.

Dziewczyny, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun: Anna Nalichowska