Sportowa 8 w projekcie „Poznaj Polskę”


Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie, zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”.
W wyniku podejmowanych działań zorganizowane zostaną trzy wycieczki krajoznawcze dla uczniów naszej szkoły. 27-29 września odbędzie się wycieczka do Zakopanego (zwiedzanie miasta, Centrum Edukacji Przyrodniczej, wejście na Giewont, zwiedzanie Częstochowy, zwiedzanie Krakowa, Bukowiny Tatrzańskiej), 18-20 października wycieczka do Wrocławia, (zwiedzanie licznych muzeów oraz miasta, Kudowy-Zdrój z wejściem na Błędne Skały), a 15-17 listopada odbędzie się wycieczka do Warszawy (zwiedzanie licznych muzeów itd.)
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w programie ,,Poznaj Polskę”. Szczegółowe informacje oraz programy wycieczek u Pana Mirosława Kowalczuka (sala 19).

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: