POWIATOWE PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW ,,NAUKA I SPORT”

17 czerwca 2024 r. w Oleśnie odbyła się powiatowa uroczystość ,,Nauka i Sport”, podsumowująca tegoroczna osiągnięcia uczniów.

Nagrodzeni zostali również nasi uczniowie, którym statuetki, puchary i dyplomy wręczyła Pani Bożena Konarska – Markiewicz – Starosta Oleski:

– Tamara Antosik – stypendystka Prezesa Rady Ministrów

– Aleksandra Gawłowska – za działalność w wolontariacie

– Jakub Idasiak – laureat ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z matematyki ,,OLIMPUS 2024”

– drużyna w składzie: Bartosz Olszowy i Rafał Szukała – finaliści etapu centralnego Mistrzostw Polski Programistów PLC

– drużyna w składzie: Bartosz Olszowy i Dominik Minkina – laureaci etapu okręgowego PGE Turniej Maszyn Wodnych 2024

– drużyna piłki siatkowej chłopców – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Piłce Siatkowej „LICEALIADA 2023/2024”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!