Nowy kurs kwalifikacyjny w CKP w Praszce – M44

Już od 06 lutego 2017 uruchamiamy po raz pierwszy kurs kwalifikacyjny M44 – umożliwiający uzyskanie zawodu i tytułu TECHNIKA MECHANIKA w specjalności programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Kurs przeznaczony jest dla dorosłych słuchaczy, którzy ukończyli już wcześniej kurs kwalifikacyjny w kwalifikacji M19 – operator obrabiarek CNC. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia kandydatów przyjmuje sekretariat szkoły do 27 stycznia 2017r.

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce oferuje bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych. Nowa forma doskonalenia zawodowego w naszym CKP pozwala uzyskać uprawnienia państwowe do wykonywania nowego zawodu w kraju oraz państwach Unii Europejskiej. Nasza oferta umożliwia dalsze kształcenie oraz doskonalenie zawodowe już w trakcie aktywności zawodowej. Kursy kwalifikacyjne kładą nacisk na uzyskiwanie umiejętności praktycznych w wybranych zawodach. Zajęcia prowadzone są na najnowocześniejszym sprzęcie, maszynach i urządzeniach w naszym Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul Sportowej 8 w Praszce. Szczegółowych informacji udziela sekratariat szkoły. tel. 343591196, kom. 512447788.

Zapraszamy.

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: