Natan Gebauer wśród najlepszych uczniów w województwie!

28 maja 2018 r. Pan Michał Siek Opolski Kurator Oświaty oraz Pan Artur Zapała Opolski Wicekurator Oświaty wzięli udziału w uroczystej gali podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu.

Spośród uczniów  szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych jedynym reprezentantem gminy Praszka był uczeń klasy 3BZ- Natan Gebauer, który z rąk pana Kuratora Oświaty odebrał nagrodę i dyplom laureata 25 Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego .

W wydarzeniu, bardzo licznie wzięli udział tegoroczni laureaci konkurów z całego województwa, ich rodzice oraz nauczyciele, jak również przewodniczący przedmiotowych komisji konkursowych.

 

 

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: