I miejsce w XII Międzypowiatowym Konkursie Języków Obcych

W dniu 12 kwietnia br  nasi uczniowie w składzie : Julia Piotrowicz i Jakub Sałata z kl. 2 BR, Hanna Gigiel i Daria Wróblewska z kl. 2 MR , Natalia Sałata z kl. 5A5 oraz Piotr Knefel z kl. 5C5 wzięli udział w XII Międzypowiatowym Konkursie Języków Obcych zorganizowanym  przez Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wieluniu oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Nasza szkoła bierze udział w w/w konkursie już od 2016 roku. Nasi tegoroczni  reprezentanci stanęli do konkursu wraz z innymi uczniami z ponad 10 szkół z różnych powiatów.
Swoje umiejętności językowe mogli wykazać z jezyka angielskiego albo niemieckiego w dwóch typach szkół: Technikum oraz Szkoła Branżowa I-go Stopnia.
Spośród licznych uczestników konkursu  I miejsce z jezyka angielskiego ( kategoria: Technikum) zdobyła nasza Natalia Sałata!
Zarówno Natalii jak i pozostałym reprezentantom naszej szkoły serdecznie dziękujemy za udział  i gratulujemy osiągniętych wyników!