Otagowano: nauczyciele

Izabela Kasprzak

mgr Izabela Kasprzak wychowawca klasy: — nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. e-mail: izabela.kasprzak@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: Poniedziałek 10.20-11.20 inne: opiekun szkolnego klubu przedsiębiorczości.

Aleksandra Kowalczuk

mgr Aleksandra Kowalczuk wychowawca klasy: — nauczyciel języka angielskiego. e-mail: ola.kowalczuk@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: Czwartek 13.30-14.15 inne:

Aleksandra Mirowska

mgr Aleksandra Mirowska wychowawca klasy: — nauczyciel WOS i historii. e-mail: aleksandra.mirowska@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: Poniedziałek 11.40-12.25 inne: opiekun szkolnego radia „Preska”

Aneta Gigiel

mgr Aneta Gigiel wychowawca klasy: III LOA nauczyciel języka niemieckiego. e-mail: aneta.gigiel@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: wtorek 13.20-14.10 49 inne: opiekun Wolontariatu Szkolnego

Aneta Rzepka

mgr Aneta Rzepka wychowawca klasy: ??? nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. e-mail: aneta.rzepka@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: ??? inne:

Anna Kostrzewa-Pawlak

mgr Anna Kostrzewa-Pawlak wychowawca klasy: — nauczyciel historii. e-mail: anna.pawlak@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców:  Piątek 8.50-9.35 inne:

Anna Marciniak

mgr Anna Marciniak wychowawca klasy: II LA nauczyciel języka angielskiego. e-mail: anna.marciniak@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: Środa 8.00-10.45 inne:

Anna Nalichowska

mgr Anna Nalichowska wychowawca klasy: IV EK nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. e-mail: anna.nalichowska@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: piątek 8.50-9.35 inne:

Anna Słota

mgr Anna Słota Wicedyrektor ZSP nr 1 w Praszce nauczyciel języka niemieckiego. e-mail: anna.slota@zsp.praszka.pl konsultacje dla uczniów i rodziców: poniedziałek 11.30-14.00 inne: