I znów wygraliśmy

I znowu wygraliśmy!!!

9 czerwca 2017r. w Opolu odbyły się dwa konkursy: ,,Ja i moja przyszłość w wybranych zawodach artystycznych” oraz ,,Muzyka – dobry sposób na zawód, pasję i hobby” zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w ramach autorskiego programu „Muzyka moją wartością i sposobem na życie”.

W programie było zwiedzanie Radia Opole. Pan Maciej Guzik przedstawił młodzieży ciekawą historię powstawania Radia Opole oraz pokazał, ile przez te lata się zmieniło. Uczestnicy z ciekawością słuchali również o tym jak wygląda praca w Radiu Opole.
Kolejną atrakcją dla uczestników były przesłuchania w ramach konkursów „Muzyka dobry sposób na zawód pasje i hobby” i „Ja i moja przyszłość w wybranych zawodach artystycznych”, które odbyły się w Klubie ZEBRA. Uczestników oceniali  sami profesjonaliści: Menager i gitarzysta zespołów  Rollin Jester i Parande – Wojtek Parande, wokalista Rollin Jesteer – Paweł Fudala, wokalista Parande  – Sebo Parande,  Studio nagrań Ozimek – Arkadiusz Kondrowski, Właściciel Klubu Zebra Mariusz Stotko.

Udział w konkursie  wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa opolskiego.
W konkursie „Ja i moja przyszłość w wybranych zawodach artystycznych” nagrody otrzymali: Adrian Jarząb –I miejsce oraz specjalne wyróżnienia dla Jarosława Woźniaka i Damiana Pyry.

Natomiast w konkursie ,,Muzyka – dobry sposób na zawód, pasję i hobby” zostały nagrodzone osoby:  Anna Ciupa – I miejsce oraz  Marta Stelmaszczyk – III miejsce.
          Głównym fundatorem nagród dla uczestników konkursów była Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy.

W dalszej części młodzież uczestniczyła w warsztatach zespołu Easy Rider w Dworku Artystycznym. Warsztaty prowadzili muzycy zespołu. Podczas warsztatu muzycy pokazali arkana gry na instrumentach, opowiedzieli o swojej historii i jej początkach. Zakończeniem wieczoru był koncert zespołu Easy Rider zorganizowany przez Fundację BluesOpole w Dworku Artystycznym.
Dziękujemy i gratulujemy !!!!!!!!!!! -:)
Mirosław Kowalczuk

    

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: