Podziękowanie z Ukrainy

Po szkolnej zbiórce na rzecz pomocy potrzebującym z Ukrainy i dostarczeniu zebranych darów przez p. Mirosława Kowalczuka otrzymaliśmy podziękowanie od dyrektora Szkoły I-III st. №4 w Kołomyi – W. Kowalczuka. Oto treść listu:

Drodzy Koledzy,

W imieniu kolektywu pedagogicznego, uczniów i ich rodziców  wyrażamy wielką wdzięczność za udzielenie pomocy humanitarnej dla potrzebujących uczniόw naszej szkoły: sierot, imigrantów z Ukrainy Wschodniej, gdzie odbywa się operacja wojskowa z rosyjskim agresorem, dla dzieci, rodzice ktόrych biorą udział w operacjach antyterrorystycznych i rodzin o niskich dochodach.

Jeteśmy bardzo wdzięczni za poparcie w trudny czas dla naszego kraju. Życzymy państwu powodzenia, dobrobytu i Bożego błogosławieństwa. Pedagogom i uczniom waszej szkoły życzymy udanego zakończenia roku szkolnego i pewności w  przyszłości.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły I-III st. №4 m. Kołomyja  W. Kowalczuk.

[fbalbum url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.846600408759420.1073741858.197672373652230&type=3&uploaded=6″ desc=”1″]