Pasmo sukcesów S8 trwa!

I miejsce w powiatowym konkursie pieśni patriotycznej dla naszego zespołu S8

W dniu 8 listopada 2016r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Praszce odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Zespół wokalno-instrumentalny S8 pod opieką pana Mirosława Kowalczuka zajął I miejsce w kategorii „zespoły szkół ponadgimnazjalnych”.

[su_custom_gallery source=”media: 2589,2590,2591″ limit=”40″ link=”lightbox” target=”blank” width=”100″ height=”100″ title=”never”]

Nasz zespół wokalno-instrumentalny S8 – najlepszy w powiecie

W dniu 1 grudnia 2016r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbył się XII Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych. W konkursie znakomicie wypadł zespół wokalno-instrumentalny S8 naszej szkoły w składzie: Dominik Kłak – perkusja, Adrian Jarząb – gitara basowa, Łukasz Ryng – gitara solo, Łukasz Rychlik – keyboard, Jarosław Woźniak  – trąbka oraz  Marta Stelmaszczyk – wokalistka zespołu pod kierownictwem pana Mirosława Kowalczuka. Zespół ze Sportowej 8 na tym konkursie zdobył I miejsce w kategorii „zespoły wokalno- instrumentalne szkół ponadgimnazjalnych”.

[su_custom_gallery source=”media: 2592,2593,2594,2595,2596″ limit=”40″ link=”lightbox” target=”blank” width=”80″ height=”80″ title=”never”]

Jesteście SUPER! Serdecznie Gratulujemy!

4 czerwca 2016r. w Opolu odbył się VIII KONKURS PIOSENKI ARTYSTYCZNEJ ,,MŁODE OPOLE – 2016″, jako impreza festiwalowa 53 KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ.

Komisja w Turnieju Zespołów przyznała Grand Prix ,,Młode Opole -2016″  zespołowi ,,S8″!, a Radio Opole ufundowało główną nagrodę Konkursu – 16 godzinną sesję nagraniową piosenek naszego zespołu w legendarnym ,,Studio M – Radio Opole”, koszt takiego nagrania to 2000 zł.  Informujemy że w  listopadzie 2016r. zespół S8 nagrał swoją autorską płytę. Niedługo każdy z was będzie mógł podziwiać to niesamowite nagranie.

[su_custom_gallery source=”media:2596″ limit=”40″ link=”lightbox” target=”blank” width=”300″ height=”300″ title=”never”]

Gratulacje, wielkie brawa dla naszych wspaniałych muzyków i ogromne dzięki za promocje naszej szkoły i miasta! Życzymy dalszych sukcesów!