IX Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS

zdjęcia do stronkiW piątek, 7 listopada 2014 r., w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, odbyła się IX Gala Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS. Jak co roku nagrody Narodowego Banku Polskiego otrzymali najlepsi nauczyciele przedsiębiorczości, najlepsze w tej dziedzinie szkoły i najlepsze Szkolne Kluby Przedsiębiorczości, które w roku szkolnym 2013/2014 realizowały projekty edukacyjne z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii i finansów. Tytuł Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości w roku 2014 w województwie opolskim otrzymała Anna Nalichowska i Izabela Kasprzak. Podziękowania należą się Członkom Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości za aktywny udział w licznych konkursach ekonomicznych. Duże zaangażowanie całego zespołu przysłużyło się do sukcesu naszych nauczycieli.