Konkurs MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE

W dniu 09 września 2014 r. w Opolu odbyło się spotkanie podsumowujące XI edycję Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w honorowym krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Nasza szkoła zajęła III miejsce według wskaźnika „najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa”

Gratulujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu. Jednocześnie dziękujemy uczniom naszej szkoły tak liczny udział w akcjach oddawania krwi, bo tylko ludzie wielkiego serca potrafią podzielić się z innymi cząstką samego siebie. Jednocześnie dotychczasowych i nowych krwiodawców (osoby pełnoletnie) zachęcamy do udziału w tegorocznych akcjach, które odbędą się w dniach:

1. 9 października 2014 r.
  2. 12 grudnia 2014 r.
  3. 13 lutego 2015 r.