Zaproszenie dla gimnazjalistów

Drodzy Gimnazjaliści – uczniowie klas trzecich!

Za Wami próbny egzamin gimnazjalny, a to wyraźny sygnał, że wkrótce będziecie kończyć obecną szkołę i rozpoczniecie naukę na kolejnym szczeblu edukacyjnym – w szkole ponadgimnazjalnej. Czy już podjęliście decyzję jaka to będzie szkoła? Czy jesteście pewni swojego wyboru?

Jeśli na wyżej postawione pytania nie odpowiedzieliście z całą pewnością siebie TAK, warto skorzystać z rady doświadczonego doradcy zawodowego.

Zapraszam wszystkich chętnych na spotkania indywidualne, na które możecie przyjść sami lub z rodzicem.  W czasie rozmowy doradczej możemy wspólnie zweryfikować Wasze plany tak, aby podjęta decyzja pozwoliła na świadomy wybór kierunku kształcenia, zgodny z Waszymi zainteresowaniami, predyspozycjami i możliwościami.

Mam duże doświadczenie i wiedzę z zakresu nowoczesnego doradztwa zawodowego, dysponuję bogatą ofertą kwestionariuszy i testów umożliwiających rozpoznanie Waszego profilu zawodowego, posiadam informatory pozwalające zapoznać się ze specyfiką kształcenia w określonym zawodzie. Jako nauczycielka przedmiotów zawodowych i egzaminator egzaminu zawodowego mogę dokładnie wytłumaczyć, jak w zreformowanej szkole zawodowej  (technikum i zasadniczej) osiągać kolejne kwalifikacje, co zrobić, aby w łatwy i szybki sposób zdobyć dwa lub więcej zawodów itp.

Zapraszam na spotkania w poniedziałki o 14:00 (albo po uprzednim umówieniu się mailowo lub telefonicznie) na Sportowej 8, sala 37a.

Zofia Gońda-Ciupa – doradca zawodowy
e-mail: zciupa@zsp.praszka.pl