Gala Szlachetnej Paczki

W dniu 29 stycznia 2016 roku w Domu Kultury w Wieluniu Powiatowa odbyła się Gala Szlachetnej Paczki, na którą otrzymaliśmy zaproszenie. Naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele nauczycieli i uczniów oraz Agnieszka Garncarek (4EI) i Kordian Kluzowski (3MI), którzy w akcji wzięli czynny udział jako wolontariusza Szlachetnej Paczki. Uroczystą Galę poprowadzili Liderzy Rejonów: Wieluń Północ – Alan Piesik  oraz Wieluń Południe – Jarosław Kochel (były uczeń naszej szkoły). W gali wzięli udział darczyńcy i wolontariusze oraz przedstawiciele władz powiatowych. Były podziękowania, przemówienia i koncert zespołu „Tadeusza nic nie rusza”. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia i na słodki poczęstunek. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w akcję i myślimy, że w przyszłym roku weźmiemy również aktywny udział w przedsięwzięciu.

20160129_194722