Nasz Zespół ,,Afterclasses” – najlepszy w województwie !!!

Nasz Zespół ,,Afterclasses” – najlepszy w województwie !!!

Zespół wokalno-instrumentalny ,,Afterclasses”  pod opieką pana Mirosława Kowalczuka zajął I miejsce w kategorii „Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych”  w XV Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej. Organizatorem Konkursu był  Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu, a patronatem objął go Kurator Oświaty w Opolu. Konkurs odbył się 14 listopada 2017r. w Koncertowej Sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu

Wcześniej ,,Afterclasses” wygrał eliminacje powiatowe konkursu patriotycznego.

Zespół wystąpił w składzie:

Damian Pyra – gitara,
Michał Eliasz – gitara,
Jacek Sałata – gitara basowa,
Dawid Chyż – perkusja,
Paweł Mateja – wokal. i zajął I miejsce w kategorii „Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych”.

Opolski Kurator Oświaty – Michał Siek wręczył dyplom oraz cenną nagrodę i podziękował naszemu zespołowi za profesjonalne wykonanie.

A w Radio Opole w legendarnym M-Studio ,,Afterclasses” jako zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu ,,Młode Opole – 2017” i już drugi Zespół ze Sportowej 8 (pierwszy był S8), teraz realizuje 16-godzinną sesje nagraniową, podsumowaniem której będzie płyta z najlepszymi utworami.

Życzymy dalszych sukcesów i serdecznie G R A T U L U J E M Y ! ! ! ! !

[su_custom_gallery source=”media: 3617,3618,3619,3620,3621,3622″ link=”lightbox” target=”blank” width=”130″ height=”130″]

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: