Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na Sportowej8

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Praszce otrzymał wsparcie finansowe w kwocie 15 000 zł na zakup książek oraz realizację działań promujących czytelnictwo w ramach Priorytetu 3 ,,Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025’’. Dzięki dofinansowaniu zasoby naszej biblioteki wzbogacą się o nowości wydawnicze!!! (lista książek proponowanych przez Was do zakupienia jest już gotowa). Informacje o zakupionych nowościach i realizowanych działaniach w ramach programu przekazywane będą na bieżąco poprzez stronę internetową szkoły.