WYRÓŻNIENIE I NAGRODA BURMISTRZA DLA KLUBU 8!

We wtorek 7 maja 2019r. w MGOKiS w Praszce odbyło się wręczenie nagród dla najbardziej aktywnych mieszkańców gminy Praszka, tj. Praszkowskich Koziołków. Wśród nominowanych znalazł się nasz szkolny wolontariat – Klub Ośmiu, który za swoją wieloletnią działalność otrzymał wyróżnienie oraz nagrodę finansową w kwocie 300zł!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim wolontariuszom, którzy przez 17 lat działalności klubu wspierali nas swoją pracą. Przez ten czas w klubie pracowało ponad 150 wolontariuszy pod opieką p. A. Gigiel, p. D. Pałygi, p. M. Nowickiej i p. J. Wiśniewskiego.

KOCHANI WOLONTARIUSZE: BEZ WASZEJ PRACY I ZAANGAŻOWANIA NIE BYŁOBY KLUBU 8! JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!

Oczywiście dziękujemy również p. Grzegorzowi Derengowskiemu  z Środowiskowego Domu Samopomocy  w Ganie za zgłoszenie naszego klubu do tej prestiżowej nagrody, a także wszystkim, dzięki którym to cenne wyróżnienie otrzymaliśmy. Nikt z nas nie poświęca swojego wolnego czasu i energii dla jakichkolwiek korzyści, lecz cieszymy się, że nasza praca została zauważona.

Aby nieco przybliżyć skalę naszych przedsięwzięć oraz zachęcić nowe osoby do Klubu, poniżej przedstawiamy listę niektórych z nich (kto może, niech poświęci  te kilka minut na przeczytanie… 😊)

Świąteczne zbiórki słodyczy (2x w roku)

Bal karnawałowy dla podopiecznych ZPS w Praszce

Zbiórki krwi (4x w roku)

Frutti Dej

Dzień Ciacha

Wyprawki szkolne dla dzieci ze szkół podstawowych

Współpraca i pomoc w organizacji imprez dla podopiecznych ZPS w Praszce (andrzejki, miniolimpiada, dzień dziecka)

Współpraca i pomoc podopiecznym z Środowiskowego Domu Samopomocy w Ganie

Współorganizacja balu charytatywnego ‘Dla Karolinki’ w Jaworznie

Współorganizacja imprezy charytatywnej w celu pomocy uczniom poszkodowanym w wypadku – MGOKiS Praszka

Zbiórki zabawek dla dzieci ze szpitala w Oleśnie

Zbiórki makulatury

Zbiórki dla powodzian

Zbiórki dla dzieci z domu dziecka w Komornikach

Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Uprzątanie nagrobków

Kwestowanie podczas Dnia Papieskiego

I wiele innych….

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE I POMOC!

Opiekunowie wolontariatu szkolnego  – Klubu Ośmiu

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: