Wspomnienie ku pokrzepieniu serc…

W tym dramatycznie trudnym dla Ukrainy i bardzo bolesnym dla nas czasie chcemy ku pokrzepieniu serc – naszych, a przede wszystkim naszych ukraińskich Przyjaciół, przypomnieć szczęśliwe dni międzyszkolnej wymiany polsko – ukraińskiej. Chcemy przypomnieć i pokazać jak powinny wyglądać braterskie stosunki pomiędzy sąsiadującymi narodami. Wciąż mamy nadzieję na powrót tych dobrych czasów.

Ukraino! Jesteśmy z Wami sercem i myślami!

Wymiana młodzieży pomiędzy ZSP nr1 na „sportowej”, a Liceum w Kołomyi. Powitanie i przedstawienie uczestników i młodzieży.
Projekt muzyczny przygotowany przez mgr Mirosława Kowalczuka realizowany podczas pobytu młodzieży ze Szkoły średniej nr 4 z Kołomyi na Ukrainie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce.

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: