WIKTORIA SYKULSKA kolejny raz w finale ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”!!!!!!!!!!!!

W dniu 01.03.2019 roku w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Opolu odbył się etap regionalny ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Sykulska oraz Roksana Wilhelm, uczennice III klasy technikum ekonomicznego. Konkurs cieszy się dużą popularnością i wysokim poziomem, o czym świadczą niewielkie różnice punktowe uczestników rywalizacji. Wiktoria okazała jednak bezkonkurencyjna, zajęła I miejsce i będzie reprezentowała nasze województwo w etapie centralnym, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie. Roksana również prezentowała wysoki poziom i ostatecznie zajęła 5 miejsce. Gratulacje dla dziewczyn, a Wiktorii życzymy powodzenia w Warszawie!!!

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: