Sukces w finale ogólnopolskim

W sobotę 9 grudnia dwie drużyny z naszej szkoły „Buenos Aires” w składzie: Piotr Piekielny, Cezary Strzelecki i Artur Wypych oraz  „KSK Praszka” w składzie: Kamil Kałwak, Beniamin Wiśniewski i Tomasz Majchrowski wzięły udział w finale ogólnopolskim  Turnieju Maszyn Wiatrowych w Piasecznie. Obie ekipy zajęły bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej (odpowiednio 13 i 14 miejsce). Rangę wyniku podnosi fakt, iż w całym turnieju wzięło udział ponad 200 drużyn z całej Polski !!! Gratulujemy fantastycznego wyniku i zachęcamy innych „fanatyków wiatru” do udziału w przyszłych edycjach turnieju. Szczególne podziękowania należą się ekipie KSK Praszka za opracowanie stanowiska pomiarowego do badań maszyn wiatrowych oraz firmie WODNIK (p. Antoni Polak) z Praszki za pomoc organizacyjną w tym przedsięwzięciu.

Jacek Wiśniewski

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: