Kolejny sukces zespołu Afterclasses!!!

I ZNOWU SUKCES!

NASZ ZESPÓŁ ,,Afterclasses” – WYGRAŁ KONKURS POWIATOWY !!!

Zespół wokalno-instrumentalny ,,Afterclasses”  pod opieką pana Mirosława Kowalczuka zajął I miejsce w kategorii „Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych”  w XIII Powiatowym  Konkursie Zespołów Artystycznych. Organizatorem Konkursu było Starostwo Powiatowe w Oleśnie. Konkurs odbył się 7 grudnia 2017r. w Sali Koncertowej Domu Kultury w Oleśnie.

Zespół wystąpił w składzie:
Damian Pyra – gitara,
Michał Eliasz – gitara,
Jacek Sałata – gitara basowa,
Dawid Chyż – perkusja,
Paweł Mateja – wokal,
Marta Stelmaszczyk – wokal.

i zajął  I miejsce w kategorii „Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych”.

Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa w Oleśnie – Pani Renata Zielonka wręczyła dyplom oraz statuetkę i podziękowała naszemu zespołowi za profesjonalne wykonanie.

To już po raz trzeci nasza szkoła jest najlepsza w powiecie, wcześniej 2 razy wygrał S8, a teraz dostojną zmianą jest ,,Afterclasses”

A w Radio Opole w legendarnym M-Studio ,,Afterclasses” jako zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu ,,Młode Opole – 2017”  zakończył 16-godzinną sesje nagraniową, podsumowaniem której wkrótce będzie płyta z najlepszymi utworami.

W piątek 15 grudnia ,,Afterclasses” z Jarkiem Wożniakiem oraz Zuzia Feliks i Marta Stelmaszczyk wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu kolęd i pastorałek w Tarnowskich Górach.

Życzymy dalszych sukcesów i serdecznie G R A T U L U J E M Y ! ! ! ! !

Mirosław Kowalczuk.

 

[su_custom_gallery source=”media: 3697,3696,3695,3694,3692″ link=”lightbox” target=”blank” width=”350″ height=”200″ title=”never”]

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: