II miejsce w projekcie „Design Thinking”

Grupa uczniów z naszej szkoły w składzie:

  1. Urbaniak Michał
  2. Strzelecki Rafał
  3. Materac Grzegorz
  4. Trzepizur Daniel

zajęła II miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIM projektu „Design Thinking”. Ich zadanie polegało na kompleksowym remoncie obrabiarki CNC w firmie „NARZĘDZIOWNIA” Bogdan Pszenica oraz zaprezentowanie efektu prac przed komisją w Opolskim Centrum Rozwoju  Gospodarki. W piątek, 1 maja 2015, nastąpi uroczyste wręczenie nagród rzeczowych w Amfiteatrze Opolskim, a następnie uczniowie wezmą udział w koncercie m.in. Maleo Reggae Rockers.

 GRATULUJEMY!


Dzielna grupa ZSP …

DSC_0193

 … komisja

DSC_0194


Maszyna przed remontem …

SAMSUNG CAMERA PICTURES

… po remoncie

po remoncie


 … uroczyste wręczenie nagród w Amfiteatrze Opolskim

P1100558

P1100560


 

 

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: