ABSOLWENT SZKOŁY BRANŻOWEJ 2020

W piątek 7 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagrody ABSOLWENTOWI  Szkoły Branżowej I Stopnia 2020 – SZYMONOWI CZYŻEWSKIEMU. Pamiątkową statuetkę oraz tablet z darmowym dostępem do internetu, Szymon odebrał z rąk dyrektora szkoły – Lechosława Barosa, w obecności wychowawcy klasy – Damiana Paduszka.

Szymon ukończył „branżówkę” w zawodzie fryzjer, ale w trakcie swojej edukacji na Sportowej odnosił sukcesy nie tylko na polu fryzjerstwa (wyróżnienia na kursach zawodowych), ale także reprezentował szkołę w olimpiadach matematycznych na szczeblu wojewódzkim (wyróżnienie) a razem z drużyną dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorów.

Obecnie podnosi on kwalifikacje w Branżowej Szkole II Stopnia w Częstochowie, ale przede wszystkim realizuje swoją pasję, jaką jest dla niego fryzjerstwo. W przyszłości chciałby zostać profesjonalnym barberem.

Szymonowi gratulujemy zdobycia tytułu ABSOLWENTA ROKU oraz życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym.

Możesz również polubić…

Skip to content
%d bloggers like this: