ZSP nr 1 podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„NA RATUNEK. Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”, to było hasło XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku szczytny cel i jak co roku uczniowie „Sportowej” zaangażowali się w tą akcję. Mnóstwo wolontariuszy naszej szkoły wyszło na ulice, starając się zebrać jak najwięcej pieniążków dla chorych dzieci.

W szkole został zorganizowany mecz piłki siatkowej między nauczycielami a uczniami. Datki zebrane podczas tej imprezy zostały w pełni przekazane na rzecz fundacji WOŚP.
Sercem „Praszkowskiego Finału” było Publiczne Gimnazjum, gdzie odbyły się największe imprezy WOŚP. Uczniowie naszej szkoły zapraszali najmłodszych na pokład statku, na którym mogli zagrać w X-BOXa. Innymi atrakcjami naszego stoiska było malowanie twarzy, popcorn, nauka wykonywania serc haftem matematycznym, modelowanie balonów oraz nauka wykonywania kwiatów z bibuły. Miłośnicy śpiewu mogli sprawdzić swoje umiejętności na Karaoke.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA wośp gimnazjum 7 wośp gimnazjum 6 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Mecz WOŚP 2 Mecz WOŚP 3 Mecz WOŚP 5 Mecz WOŚP 4 Mecz WOŚP