Wywiadówka

KOMUNIKAT

W dniu 21 kwietnia 2016r. (czwartek) o godzinie 16.30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce odbędzie się spotkanie wychowawców wszystkich klas z rodzicami (wywiadówka)

1. Spotkanie z rodzicami ma charakter roboczy, poświęcony głównie analizie wyników nauczania.
  2. W klasach maturalnych przedstawione zostaną podejmowane przez szkołę działania bezpośrednio przygotowujące do egzaminu maturalnego, oferta zajęć dodatkowych, wyniki dotychczasowych próbnych matur zarówno z Operonu jak i wewnętrznych, prowadzonych indywidualnie przez nauczycieli, regulamin i terminarz matury 2016.
  3. Przekazane rodzicom zostaną materiały reklamowe 2016, z ofertą na rok szkolny 2016/2017. wraz z uruchamianymi od od 01 września 2016r kursami w zawodach:
    – operator obrabiarek CNC,
    – elektryk,
    – prowadzenie rachunkowości
    Kursy kwalifikacyjne są całkowicie bezpłatne i umożliwiają zdobycie nowych państwowych i unijnych kwalifikacji zawodowych.
  4. O godzinie 17.15 odbędzie się spotkanie jedynie Prezydium Rady Rodziców i Komisji Rewizyjnej u dyrektora ZSP.