Nasz zespół wokalno-instrumentalny znowu wśród najlepszych !!!

W dniu 17.10.2014r. zespół wokalno-intrumentalny naszej szkoły w składzie: Dominik Kłak (IMT), Zuzanna Feliks (IEI), Karina Rasztar (IEI), Adrian Jarząb (IITM), Łukasz Ryng (IITM),
Łukasz Rychlik (IIIMT), Magdalena Brzuzka (IIILOa), Magdalena Kowalczuk (IIILOa), Adam Wojakowski (IVTI), Marcin Hadam (IVME) pod kierownictwem Pana Mirosława Kowalczuka
reprezentował naszą szkołę na Wojewódzkiej Uroczystości Dnia Edukacji Narodowej.

27 najlepszych uczniów opolskich podstawówek, gimnazjów, liceów i techników otrzymało w piątek nagrody marszałka województwa „Prymus Opolszczyzny”.
Z okazji Regionalnego Święta Edukacji uhonorowano też najlepszych nauczycieli i studentów.

Wszyscy tegoroczni Prymusi Opolszczyzny są nie tylko świetnymi uczniami – mają średnią powyżej 5 – ale też odnoszą sukcesy w olimpiadach oraz konkursach:
przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Liczne sukcesy na swym koncie, w tym pierwsze prace naukowe i udział w prestiżowych konferencjach, mają też najlepsi opolscy studenci,
którzy od marszałka województwa dostali stypendia.

Marszałek przyznał też dwie Nagrody Professor Opoliensis za najważniejszą pracę naukową.
Otrzymali je: prof. Janusz Słodczyk za książkę „Historia planowania i budowy miast”
oraz prof. Janusz Mroczka za pracę „Problemy metrologii elektronicznej i fotonicznej”.

Uroczystość w Filharmonii Opolskiej uświetnili swoją obecnością opolscy parlamentarzyści oraz rektorzy szkół wyższych.

Uczniowie naszej szkoły świetnie jako jedyny zespół muzyczny ze szkół województwa pięknie wykonał kompozycje i był przyjmowany gorącymi brawami.
Uczestnicy zespołu otrzymali upominki, kwiaty oraz podziękowania za występ artystyczny podczas Regionalnego Święta Edukacji w Opolu od Pani Barbary Kamińskiej – Marszałka Województwa Opolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG_2073IMG_2075IMG_2071IMG_2069IMG_2068IMG_2067IMG_2061IMG_2059

20141020_111928